Зупинися мить. Оприлюднено рейтинг улюблених мультфільмів росіян — незмінним лідером є «Ну, постривай!» | QHA media
Цифри

Зупинися мить. Оприлюднено рейтинг улюблених мультфільмів росіян — незмінним лідером є «Ну, постривай!»

13 Червня 2019, 15:01
Закрити

Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) опублікував результати соціологічного опитування росіян з приводу улюблених мультфільмів.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті ВЦИОМ.

Зокрема, соціологи з’ясовували у респондентів, які мультфільми вони люблять і яка частка батьків показала б їх своїм дітям.

«Ну, постривай!» вже не перший рік очолює «народний рейтинг» улюблених мультфільмів. У 2016 році серед найулюбленіших його назвали 59%, сьогодні ця частка збільшилася до 65%, — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, ВЦВГД повідомляє, що 98% росіян дивилися цей мультфільм: 80% — усі випуски, а 18% — деякі випуски.

97% хотіли б показати своїй дитині «Ну, постривай!», незважаючи на те, що сьогодні діти частіше дивляться сучасні російські мультфільми (13%).

На другому місці в рейтингу улюблених росіянами мультфільмів знаходяться «Канікули у Простоквашино» (31%), на третьому — сучасний анімаційний мультсеріал «Маша і ведмідь» (16%), четверте місце посідає — «Вінні-Пух» (13%), а останнім у п’ятірці лідерів став «Чебурашка і крокодил Гена» (10%).

ВЦВГД проводив опитування 9 червня шляхом телефонного інтерв’ю за стратифікованою двухосновною випадковою вибіркою стаціонарних і мобільних номерів. Усього було опитано 1600 респондентів у віці від 18 років.

Дивитись ще: