12 Липня 2019, 18:54

Зеленський випустив в'язня Кремля, який сидів у харківській колонії

Закртити

Президент Володимир Зеленський видав указ про помилування політв’язня Кремля Сергія Литвинова, якого Росія передала Україні для відбування покарання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов.

Підписав наказ про негайне звільнення Сергія Литвинова з Диканівської виправної колонії, — повідомив він.

Також він зазначив, фізичне звільнення ув’язненого відбудеться найближчим часом, коли документи прибудуть в колонію.

Підписав наказ про негайне звільнення Сергія Литвінова з Диканівської виправної колонії.Фізичне звільнення…

Опубліковано Sergiy Petukhov Пʼятниця, 12 липня 2019 р.

Сергій Литвинов був затриманий російськими правоохоронними органами в районній лікарні у Ростовській області. Його звинуватили у масових вбивствах мирних жителів і зґвалтуваннях, які він нібито вчинив, перебуваючи у складі добровольчого батальйону “Дніпро-1”. Адвокати довели, що «загиблих» мирних громадян ніколи не існувало, після чого РФ зняла з Литвинова обвинувачення у військових злочинах, залишивши розбій.

У 2016 році суд в Ростовській області засудив Литвинова до 8,5 років суворого режиму, нібито за те, що влітку 2014 року в населеному пункті Станично-Луганського району Луганської області він скоїв розбійний напад з автоматом Калашникова на громадянина Росії.

На початку 2019 року українського політв’язня перевели з Магадану в Україну, де його відправили відбувати покарання за вироком, прийнятому російським судом, у виправну колонію № 12 у Харкові.

Дивитись ще: