«Заґратуйте усіх депутатів попереднього скликання, які голосували за цей закон» — Савченко прокоментувала критику на свою адресу | QHA media
16 Серпня 2019, 13:13

«Заґратуйте усіх депутатів попереднього скликання, які голосували за цей закон» — Савченко прокоментувала критику на свою адресу

Закрити

Народний депутат VIII скликання Верховної Ради Надія Савченко відреагувала на вихід з в’язниці коректувальника обстрілу Маріуполя Валерія Кірсанова, заявивши, що за менш серйозні помилкові звинувачення в Росії їй загрожувало 22 роки в’язниці.

Також вона відповіла на слова першого заступника голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, який назвав “закон Савченко”, завдяки якому Кірсанов вийшов на свободу, “ганебним”.

Присудили обвинуваченому всього лише 9 років. Це за 30 загиблих і 117 поранених. Тоді як мені в РФ за псевдокоригування і двох загиблих дали 22 роки. І ти, Слава (Аброськін — ред.), кажеш — винен “закон Савченко”. Так, ти маєш рацію, тепер усі ви за нього відповідальні. Заґратуйте усіх депутатів попереднього скликання, які голосували за так званий “закон Савченко” і припиніть спекулювати ім’ям Савченко, — написала вона у Facebook.

Звинуваченого у корегуванні обстрілу по житловому кварталу Маріуполя, який відбувся ще 24 січня 2015 року, в Україні…

Опубліковано Надія Савченко Четвер, 15 серпня 2019 р.

Закон є закон й всі ми його повинні виконувати.Засуджений на 9 років покидьок Кірсанов, корегувальник вогню по…

Опубліковано Vyacheslav Abroskin Четвер, 15 серпня 2019 р.

Кірсанов був затриманий у 2015 році за коригування обстрілу житлового мікрорайону Маріуполя “Восточний”, у результаті якого загинуло 29 осіб і 92 дістали поранення. 18 червня 2019 року його засудили до дев’яти років в’язниці, але за “законом Савченко” один день попереднього ув’язнення зарахували за два дні позбавлення волі під час обчисленні судом покарання.

QHA media повідомляло, що вчора, 15 серпня, Кірсанова облили зеленкою і томатним соком прямо під слідчим ізолятором. В руках “зустрічаючі” тримали плакати «Кірсанов вбивця» і «Восточний пам’ятає».

Дивитись ще: