Європейські суди відхилили апеляції "Газпрому" на рішення Стокгольмського арбітражу. На сьогодні російський газовий монополіст вже винен «Нафтогазу» понад 2,8 млрд доларів | QHA media
19 Липня 2019, 16:48

Європейські суди відхилили апеляції "Газпрому" на рішення Стокгольмського арбітражу. На сьогодні російський газовий монополіст вже винен «Нафтогазу» понад 2,8 млрд доларів

Закрити

Апеляційний суд Амстердама і Окружний суд Люксембургу вирішили відхилити апеляції “Газпрому” на примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу на території цих країн і стягнення з “Газпрому” активів на користь “Нафтогазу”.

Про це сьогодні, 19 липня, повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

Відповідні рішення голландський і люксембурзький суди оголосили 8 липня.

Газпром відмовляється виконувати рішення Стокгольмського арбітражу, тому ми шукаємо і арештовуємо його майно в різних…

Опубліковано Нафтогаз України – Naftogaz Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Апеляцію на примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу в Люксембурзі “Газпром” подав наприкінці травня 2019 року. Також російська компанія намагалася через суд скасувати арешт своїх активів.

28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж ухвалив стягнути з «Газпрому» 2,56 мільярда доларів на користь «Нафтогазу» за позовом про невиконання контракту з транзиту. Однак Москва стала погрожувати припиненням поставок газу, який і так не поставляли Україні перед цим 2 роки і 3 місяці. На сьогодні російський газовий монополіст вже винен “Нафтогазу” понад 2,8 млрд доларів.

Дивитись ще: