22 Березня 2019, 17:12

«Витягли вісім осколків». Адвокат розповів подробиці тригодинної операції полоненого моряка Сороки

Закртити

Операція на руці полоненого українського моряка Василя Сороки, яку провели 18 березня, тривала три години, оскільки поранення виявилося дуже серйозним.

Про це повідомив адвокат Сороки Сергій Бадамшин.

За його словами, сухожилля згиначів декількох пальців руки були не просто пошкоджені або перебиті осколком, а геть відсутні. У результаті українцю лікарі зробили пересадку частин здорових сухожиль на інше місце.

Осколків виявилося більше, ніж виявили під час обстеження. Витягли усі осколки — 8 штук. Сухожилля гоїтимуться півроку-рік. Болі є, але є надія на одужання і відновлення функцій.

И так, долгожданные новости о военнопленном украинском моряке Василии Сороке. Сегодня попал к нему в СИЗО одним из…

Опубліковано Serg Badamshin Пʼятниця, 22 березня 2019 р.

Адвокат зазначив, що ввечері того ж дня Сороку повернули у московське СІЗО “Лефортово”, де йому робили перев’язки. Тюремні лікарі планують за два тижні зняти у нього шви, а ще за місяць з гаком — гіпс.

Бадамшин висловив здивування, чому в Керченській лікарні не стали оперувати пораненого моряка, а лікарі московських СІЗО намагалися лікувати знищені сухожилля і не витягнуті осколки еспандером і уколами вітаміну В, замість невідкладної операції.

Як відомо, військовополонений моряк знаходився у критичному стані, але необхідну йому операцію постійно відкладали. У Василя Сороки з листопада 2018 року не сходив набряк руки і не згиналися пальці, проте радник президента РФ Михайло Федотов пов’язав це з «використанням еспандера».

Дивитись ще: