14 Березня 2019, 14:48

«Вибачте мені за ілюзії». Кримський журналіст зізнався, що розчарувався в російському захопленні Криму, і розповів про реальне життя на півострові

Закртити

Журналіст з Ялти Євген Гайворонський напередодні п’ятої річниці російської анексії Криму пояснив, чому кримчанам не варто її святкувати, і розповів, як розчарувався в окупаційній владі.

За його словами, кримчани не втратили нічого у розмасі бандитизму, корупції, свавілля і неповаги влади до народу, який був у 2014 році за часів президентства Віктора Януковича.

Кримські мадурята правлять в умовах, коли важко приховати свої нечесно зароблені статки. До материкової РФ їх не пускають ховати грошики місцеві феодали, а на захід вивести неможливо через санкції. Ось і зберігають мадурята на чолі з Кримським Сином Бога свої сотні мільйонів доларів готівкою у маєтку, — написав Гайворонський.

Журналіст зазначив, що Крим відновлюється як всесоюзна здравниця для правлячої еліти та їхніх покровителів з Кремля, а також для тих, кому за російським феодальним штатним розкладом належить житло біля моря.

І продовжив: “Замість усієї колишньої краси виростають аварійно-небезпечні висотки, позбавлені смаку маєтки та інше убозтво. У старовинних будівлях відкриваються “магазинчики”, які торгують кормом для тих, хто за станом нижчі від мадурят. Тобто небезпечною хімозою (ненатуральні продукти, — ред .). Але хоча б не нудно — люди шукають, де купити натуральні продукти, і відволікаються від необхідності постійно захоплюватися Кримським мадуро (Ніколас Мадуро — президент Венесуели, — ред.) і його “партією Кримської весни”.

Гайворонський зізнався, що навесні 2014 року в Ялті біля пам’ятника Леніну слухав промову Путіна і на його очах наверталися сльози від віри у «світле майбутнє Криму». У той момент він не міг допустити думки, що вже за п’ять років кримська «влада» погрожуватиме йому смертю і вимагатиме припинити проводити журналістські розслідування.

Як писало QHA media, минулого тижня в Ялті російські силовики увірвалися в квартиру Євгена Гайворонського і провели обшук, під час якого вилучили український паспорт, а також розірвали сторінку з персональними даними в російському паспорті. Від журналіста нібито вимагали припинити критику Сергія Аксенова.

Приводу для об’єднуючого усіх свята 16-18 березня 2019 року в Криму немає. Крим після п’ятирічного жорстокого експерименту врятує лише грандіозне диво, — резюмував Гайворонський.

Також він перепросив у кримчан за свої ілюзії, в які колись вірив сам.

Почему Крыму нечего праздновать 16-18 марта 2019 года?- Ни один крымчанин ничего не потеряет от воссоединения с РФ! -…

Опубліковано Гайворонскієм Евгеним Середа, 13 березня 2019 р.

Раніше Держдеп США опублікував доповідь про стан прав людини в анексованому Криму, в якій наводяться факти тортур, викрадень і підозрілих смертей у СІЗО.

Дивитись ще: