06 Грудня 2018, 17:18

В Армянську бурять три нові водні свердловини для заводу "Титан". «Влада» запевняє: вода у місті солонішою від цього не стане

Закртити

Розвідка і розробка трьох додаткових свердловин на території ТОВ «Титанові інвестиції» в Армянську не відіб’ється на якості й кількості питної води. Про це сьогодні, 6 грудня, під час робочої зустрічі з «головою» Криму Сергієм Аксеновим повідомив його “заступник” Юрій Гоцанюк.

Чиновник також зазначив, що таке буріння дасть підприємству ще близько 12 тис. кубометрів технічної води на добу.

  

— У «дорожній карті» передбачено буріння трьох свердловин на території підприємства «Титанові інвестиції». Сьогодні завершується буріння третьої свердловини, і до кінця грудня — початку січня це дасть підприємству можливість додатково подати близько 12 тисяч кубів технічної води на добу. Буріння свердловини ніяк не позначиться на якості й дефіциті питної води», — повідомив Гоцанюк.

  

За словами Гоцанюка, зараз кислотонакопичувач заводу отримує близько 50 тис. кубометрів технічної води на добу.

Також він заявив, що «Титанові інвестиції» запустили в роботу більше місяця назад, і завод знаходиться у стані повної виробничої потужності — виробляє і реалізує двоокис титану.

Нагадаємо, на початку вересня 2018 року концентрація шкідливих речовин у повітрі на півночі півострова перевищила допустиму норму. Експерти встановили, що джерелом забруднення повітря став кислотонакопичувач заводу «Кримський титан», який був зупинений за рішенням «влади». Усіх дітей з Армянська на час вивезли у санаторії. 14 вересня в Армянську оголосили режим НС. «Уряд» Криму направив 76 млн рублів з резервного фонду для усунення наслідків викидів.

Режим НС скасували 23 вересня. Завод “Титан” відновив роботу 22 жовтня.

Дивитись ще: