11 Січня 2019, 10:14

У зоні ООС затримано чоловіка, який готував теракти за допомогою російських спецслужб з Криму

Закртити

Співробітники СБУ зі складу операції Об’єднаних сил (ООС) вчора, 10 січня, затримали чоловіка, який готував в Україні теракти за вказівками російських спецслужб, які дислокуються в анексованому Криму.

Про це повідомив прес-центр ООС.

Протягом серпня 2018 — січні 2019 рр. затриманий придбав бойові гранати і 11 пістолетів ПМ на 5 тис. доларів. Ці факти задокументовані.

Правоохоронці зафіксували і збут амфетаміну, а також передачу 600 доларів США “залегендованому співробітнику слідчих органів” — за побиття третьої особи.

Встановлено, що громадянин К. діяв за попередньою змовою з невстановленими наразі особами і узгоджував свої дії зі співробітниками ФСБ РФ (з дислокацією в АР Крим), з метою надати силову підтримку опозиційним політичним об’єднанням шляхом вчинення терористичних актів та масових заворушень на території України під час проведення президентських виборів.

На сьогодні, відзначають силовики, проводяться обшуки за місцем роботи і проживання фігуранта справи.

Співробітниками СБУ зі складу Об’єднаних сил за процесуального керівництва військової прокуратури Маріупольського…

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Четвер, 10 січня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ викрили угруповання, яке причетне до низки актів вандалізму відносно польських і єврейських пам’ятників в Україні та діяла на замовлення Росії.

Дивитись ще: