ООС
10 Січня 2019, 10:30

У зоні ООС ліквідовано двох бойовиків. Втрат серед українських військових немає

Закртити

Сили Операції об’єднаних сил (ООС) ліквідували двох бойовиків за минулу добу, 9 січня, у відповідь на ворожий вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Про це йдеться у зведенні прес-центру ООС.

За даними військових, російські окупаційні війська двічі порушили режим припинення вогню, проте випадків застосування забороненого Мінськими угодами озброєння не зафіксовано.

Опорні пункти українських військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї поблизу Новомихайлівки на донецькому напрямку і поблизу Лебединського на маріупольському напрямі. У відповідь на провокації супротивника підрозділи Об’єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби. Втрат серед українських військових немає.

Зведення станом на 07:00 10 січня 2019 року#ООС #операція_ОС #ранкове_зведення9 січня російські окупаційні війська…

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 9 січня 2019 р.

В іншому звіті сил ООС відзначається, що з метою вдосконалення механізму взаємодії ЗСУ з міжнародними організаціями, які покликані сприяти дотриманню міжнародних гуманітарних прав людини, особливо у зоні військових конфліктів, була проведена робоча зустріч з головою Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Фіоною Фрейзер.

Фрейзер відзначила позитивну динаміку щодо зменшення кількості втрат серед цивільного населення.

Вона привітала створення наприкінці минулого року за наказом командувача ОС робочої групи зі збору та узагальнення інформації про випадки поранення і загибелі цивільного населення.

Україна дотримується прав людини у районі проведення операції Об'єднаних силДотримання норм міжнародного…

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 9 січня 2019 р.

Нагадаємо, 8 січня 2019 року в результаті вогню у відповідь з боку підрозділів операції Об’єднаних сил двоє бойовиків загинули і один дістав поранення.

Дивитись ще: