ЯЛТА
15 Травня 2019, 12:46

У Ялті вилучили з продажу європейський сир і українську ковбасу. Після чого ці продукти спалили у спеціальній печі

Закртити

В анексованій Ялті вилучили з продажу і спалили майже 36 кг сирів з країн Євросоюзу і близько 3 кг м’ясної продукції з материкової частини України.

Про це заявили в “управлінні Россільгоспнагляду в Криму і Севастополі”.

Під час перевірочних заходів було встановлено факт зберігання та реалізації продукції, забороненої до ввезення в Російську Федерацію. Зокрема, “держінспектори” виявили сири в асортименті виробництва країн Євросоюзу загальною вагою 35,705 кг таких популярних сортів, як “Дорблю”, “Камамбер”, Брі та інші, а так само 2,864 кг готової м’ясної продукції, виробництва Україна, — йдеться у повідомленні.

У “відомстві” також стверджують, що власниками продукції не була надана інформація про оформлення сертифікатів та інших документів, які б підтверджували походження, якість і безпеку продукції, а на самій продукції було відсутнє маркування російською мовою.

Продукція була знищена шляхом спалювання у печі-інсинераторі «Хурікан-150».

Президент Росії Володимир Путін у липні 2018 року продовжив заборону на ввезення продуктів з країн, які запровадили санкції після анексії Криму. У чорному списку опинилися члени Євросоюзу, США, Канада, Австралія, Норвегія, Албанія, Чорногорія, Ісландія, Україна.

Дивитись ще: