06 Грудня 2018, 16:53

У Севастополі активіст вимагає від «уряду» міста 20 млн рублів через заборону мітингів

Закртити

У Севастополі активіст Володимир Новіков подав позов на міську “владу”, яка забороняла проводити мітинги. Це сталося ще 29 листопада. Про це він повідомив під час прес-конференції у медіацентрі «Наш Севастополь», передає «Новий Севастополь».

Новіков вимагає відшкодування моральні збитки на суму 20 млн руб.

За його словами, з 2015 року він організував і сприяв у проведенні більше ніж 10 мітингів у Севастополі. Йому відмовили у проведенні заходу в червні цього року, після чого склали протокол, що спричинило «судові» розгляди.

— У мене є три рішення судів на мою користь за три мітинги. Я звернувся з позовом до суду про відшкодування моральної шкоди на 20 мільйонів рублів за цими епізодами. Решту я оскаржуватиму аж до Верховного суду, — зазначив Новіков.

У грудні 2017 року Володимир Новіков почав голодування на одній з площ Севастополя через знесення МАФів, яке він вважав незаконним. Він побажав «уряду» міста видати підприємцям компенсаційні місця. «Влада» обіцяла це зробити, але місця так і не виділили. За проведення мітингу Новікова оштрафували на 10 тис. рублів.

Дивитись ще: