Севастополь
13 Травня 2019, 12:31

У Овсяннікова з'явився новий «перший віце-губернатор». Марія Літовко поки що у статусі «в.о.» займатиметься питаннями економіки і земельних відносин

Закртити

«Губернатор» Севастополя Дмитро Овсянніков призначив нового виконуючого обов’язки свого “першого заступника”.

Ним стала Марія Літовко, передає «Новый Севастополь», яка до свого нинішнього призначення очолювала севастопольський “департамент економічного розвитку”.

До сфери діяльності чиновниці входитимуть питання економічного розвитку, земельно-майнових відносин, управління споживчого ринку, ліцензування і таке ін.

Раніше цю «посаду» обіймав Ілля Пономарьов, який тепер курирує “департамент фінансів, капітального будівництва, архітектури та містобудування, управління державного будівельного нагляду і охорони культурної спадщини” міста.

Фіналіст російського конкурсу “Лідери Росії” Марія Літовко спочатку очолювала в “уряді” Овсяннікова “державну бюджетну установу “Центр розвитку туризму”, а потім була призначена куратором розвитку і реконструкції Балаклавської бухти.

Нагадаємо, 26 лютого 2019 року «депутати законодавчих зборів» Севастополя провалили голосування щодо кандидатури «заступника губернатора» Овсяннікова — Івана Кусова. Його кандидатуру підтримало лише 10 голосів, чого недостатньо для позитивного рішення.

Дивитись ще: