06 Грудня 2018, 11:12

У Криму намагаються продати 18 АЗС Коломойського. Їхня вартість — від 3 до 25 мільйонів рублів

Закртити

«Розпорядча дирекція майна» анексованого Криму хоче виставити на аукціон 18 автозаправок, які до російської окупації належали українському олігарху Ігорю Коломойському. Про це повідомили у прес-службі «відомства», передає «Кримінформ».

Заправки розташовані у різних регіонах Криму. Прийом заявок на торги прийматимуть до 19 грудня. При цьому, сам аукціон проведуть в електронному форматі 21 грудня о 14:00.

Так, мінімальна вартість АЗС — 2,99 мільйонів рублів. Цей лот розташований у селищі Октябрське Красногвардійського району. А максимальна вартість — майже 25 мільйонів рублів, ця заправка розташована на Сімферопольському шосе у селі Ближнє біля Феодосії.

Нагадаємо, у січні 2018 року «голова» Криму Сергій Аксенов заявив, що інвестори не поспішають купувати майно Ігоря Коломойського в Криму. Однак, за його словами, за два роки вдалося продати «націоналізоване» майно українського олігарха на суму 1,8 млрд руб. Кошти нібито вклали у погашення заборгованостей перед вкладниками українських банків, таких як «Приватбанк», який після анексії припинив роботу на півострові.

3 вересня 2014 року «Держрада» Криму «націоналізувала» майно Ігоря Коломойського. Спочатку список складався з 65 об’єктів, пізніше туди додали ще 19.

Дивитись ще: