08 Січня 2019, 17:36

У Асана Чапуха виявили внутрішню кровотечу — адвокат

Закртити

У кримськотатарського активіста Асана Чапуха виявлено внутрішню кровотечу після того, як його госпіталізували до 6-ої міської лікарні Сімферополя.

Про це QHA media повідомив з Криму адвокат Чапуха Айдер Азаматов.

За його словами, Чапух лежить під крапельницею, і ось уже два дні як йому заборонено вживати їжу, перебуваючи на особливій дієті.

Я сьогодні зустрічався з Асаном Чапухом. За інформацією лікарів, у нього гастрит. Перебуваючи під домашнім арештом, він впав і йому необхідна була термінова госпіталізація. Йому надали необхідну допомогу, і йому вже краще. Я з лікарями не спілкувався, але Асан-ага передбачає, що пробуде в лікарні не менше 10 днів. Завтра стане відомо, що йому можна їсти, і, швидше за все, він буде знати, скільки часу потрібно перебувати в лікарні.

Азаматов зазначив, що Чапуху дозволено відвідування родичів.

Тим часом, літній кримський татарин знаходиться під наглядом російських силовиків, на ньому електронний браслет, а в лікарні встановлено спеціальне обладнання, що дозволяє стежити за його пересуванням.

Як повідомляла громадська організація “Кримська солідарність”, 7 січня 2019 року Асана Чапуха в терміновому порядку госпіталізували в одну з сімферопольських лікарень.

⚡️АСАН ЧАПУХФигуранта так называемого «дела Веджие Кашка» Чапуха Асана в срочном порядке госпитализировали в 6-ю…

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 7 січня 2019 р.

Адвокат Азаматов вважає, що, з огляду на стан здоров’я Чапуха, призначене на завтра, 9 січня, судове засідання у “справі Веджіє Кашка”, фігурантом якої є його підзахисний, буде відкладено.

Нагадаємо, 4 грудня 2018 року «Київський райсуд» Сімферополя продовжив на три місяці арешт фігурантів «справи Веджіє Кашка» — Бекіра Дегерменджі, Асана Чапуха, Казіма Аметова і Руслана Трубача.

Дивитись ще: