22 Липня 2019, 16:58

«Це політичний успіх Зеленського» — у Польщі оцінили результат парламентських виборів в Україні

Закртити

Голова кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський заявив, що у Варшаві сподіваються, що польсько-українські питання будуть важливою частиною порядку денного нового уряду України, передає “Польское радио”.

Також він підкреслив, що після парламентських виборів політична сила президента України Володимира Зеленського взяла повну відповідальність за долю України, що було очікуваним, враховуючи передвиборчі опитування.

Це політичний успіх президента Зеленського, який зумів за короткий час розвинути не тільки свою особисту підтримку, але також створити політичне формування, яке напевно одноосібно візьме владу в Україні, — сказав Щерський.

Він також повідомив, що 1 вересня у Варшаві на меморіальних заходах 80-ї річниці початку Другої світової війни чекають, серед інших, і Зеленського.

“Є така воля, я теж не виключаю, що 2 вересня ми реалізуємо також перший офіційний візит президента України до Польщі. Я сподіваюся, що тоді ми зможемо поговорити не тільки про політику президента Зеленського, але й нового уряду України”, — зазначив голова кабінету президента Польщі.

QHA media повідомляло, що за даними паралельного підрахунку голосів «Слуги народу», ця партія може отримати до 255 місць у Верховній Раді 9-го скликання: приблизно від 125 до 127 місць по мажоритарних округах і 121-122 за партійними списками, що дозволить одноосібно сформувати парламентську більшість.

Дивитись ще: