11 Січня 2019, 18:01

«Тем для обговорення у нас дуже багато» — Денісова оголосила дату можливої зустрічі з Москальковою

Закрити

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова має намір 14 січня зустрітися у Москві з російським омбудсменом Тетяною Москальковою.

Про це Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, вона сьогодні обговорила з Москальковою телефоном питання організації московської зустрічі, оскільки «тем для обговорення у нас дуже багато».

Також запитала у Тетяни Москалькової, чому мені до цих пір не надійшли від неї відповіді на мої ще минулорічні звернення щодо дотримання прав наших українських політв’язнів — Олега Сенцова, Романа Сущенка, Володимира Дудки, Станіслава Клиха, Володимира Балуха, Павла Гриба, Едема Бекірова, Кязіма Аметова, Асана Чапуха і багатьох інших. Відправила їй інформацію з усіма листами, які я надсилала. Чекаю відповідей, — написала Денісова.

Денісова у телефонній розмові з Москальковою окремо акцентувала її увагу на долі кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого «суд» в Криму вчора, 10 січня, залишив під вартою.

“Я нагадала, що вже зверталася до неї в грудні про необхідність забезпечення його медичною допомогою”, — підкреслила український омбудсмен.

Сьогодні поспілкувалася телефоном з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Ми обговорили питання щодо…

Опубліковано Людмилою Денісовою Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що Денісова планує провести зустріч з директором російської ФСБ Олександром Бортніковим.

18 грудня 2019 року Денісова повідомляла, що Росія не надала довідки про стан здоров’я поранених українських моряків. Вона двічі зверталася до ФСБ, щоб їй дозволили відвідати усіх українських моряків, однак не отримала відповіді й досі.

Дивитись ще: