15 Квітня 2019, 10:47

Танцівник Сергій Полунін очолить Академію хореографії в анексованому Севастополі

Закртити

В окупованому Севастополі у 2021 році планують ввести в експлуатацію Академію хореографії. Її художнім керівником стане актор балету Сергій Полунін. Про це сьогодні повідомив заступник міністра культури РФ Сергій Обривалін, передає російський «Интерфакс».

Сам Полунін підтвердив, що стане художнім керівником академії.

Можливо, я допомагатиму фінансово, тому що мені допомогли, заплатили, коли я навчався в Англії. Я б хотів зробити таку систему, щоб, якщо у дітей не буде можливості платити за школу, допомагати, — сказав він.

Реалізовувати проект Академії хореографії планують на мисі Кришталевий, де розташований пам’ятник Солдату і Матросу. Протягом п’яти років тут збираються побудувати “музейно-меморіальний комплекс захисникам Севастополя у 1941-1942 рр., парк, кіноконцертний комплекс, театр опери та балету, вищу школу театрального і музичного мистецтва, хореографічну академію і художній музей”.

Танцівник Сергій Полунін не приховує свого захоплення російським президентом Володимиром Путіним, якого він називав “ангелом”, “хорошою людиною, повним світла і любові”. У листопаді 2018 року Полунін оголосив, що отримав російське громадянство, виклавши фотографію свого нового паспорта і зазначивши, що “радий стати росіянином”.

Народився Полунін у Херсоні. У 17 років розпочав працювати у Королівському балеті Лондона і став у 19 років наймолодшим прем’єром в його історії. У 22 роки Полунін переїжджає в Росію.

У серпні 2018 року він виступив на фестивалі «Опера у Херсонесі», який проводився в окупованому РФ Криму.

Дивитись ще: