Танкери Maestro і Candy зайнялися у морі через санкційну заборону заходити в російський порт — ЗМІ

23 Січня 2019, 12:04
Закртити

Танкери, які йшли під прапором Танзанії, зайнялися 21 січня 2019 року в районі Керченської протоки під час перекачування палива, оскільки діяла заборона одному з суден на захід до російського порту через санкції США.

Про це повідомляє Reuters.

Танкери були включені до санкційного списку ще у 2018 році за поставки палива до Сирії. Мінфін США попереджав, що за операції з суднами, які потрапили під обмеження, застосовуватимуться штрафні санкції.

У повідомленні Reuters йдеться, що власники газового терміналу “Мактрен-Нафта” заборонили танкеру Maestro пришвартуватися біля причалу в порту Темрюк Краснодарського краю Росії.

А ось Financial Times з посиланням на дані моніторингового агентства Clipper Data встановив, що другий танкер Candy завантажив у порту Темрюк 30 тисяч барелів зрідженого газу і за документами прямував до Лівану.

Раніше судно Candy називалося Venice. Під цією назвою воно було внесено до списку санкцій США.

Нагадаємо, 21 січня 2019 року біля берегів Криму стався вибух і пожежа на двох танкерах, які йшли під прапором Танзанії. У складі екіпажів обох суден були громадяни Індії та Туреччини. За даними на вчора, 22 січня, кількість загиблих моряків в районі Керченської протоки – 14, доля шести чоловік з 32-х залишалася невідомою, 12 були врятовані.

Дивитись ще: