10 Січня 2019, 13:59

Стало відомо, для чого російський есмінець "Сєвєроморськ" зайшов до Севастополя

Закрити

Великий протичовновий корабель Північного флоту Росії “Сєвєроморськ”, який відноситься до основної ударної сили ВМФ РФ у далекій морській зоні, зайшов до порту Севастополь для проведення планового технічного обслуговування корабля.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони РФ.

Мета візиту — поповнення запасів, відпочинок екіпажу і планове технічне обслуговування після виконання завдань дального походу, — йдеться у повідомленні.

Корабель у Севастополі зустріли командувач Чорноморським флотом РФ віце-адмірал Олександр Моісеєв і заступник командувача Північним флотом РФ віце-адмірал Віктор Соколов.

Відзначається, що з кінця вересня до середини грудня 2018 року “Сєвєроморськ” діяв в акваторії Індійського океану, Аденської затоки, Червоного та Аравійського морів.

QHA media повідомляло, що 9 січня 2019 року до акваторії Чорного моря увійшов бойовий корабель російського Північного флоту «Сєвєроморськ».

Як зазначив експерт організації «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко, «Сєвєроморськ» — ракетний протичовновий есмінець, проект «Фрегат», за класифікацією НАТО — Udaloy (тип великих протичовнових кораблів).

Дивитись ще: