28 Грудня 2018, 18:24

«Схилити до визнання провини або наклепу на когось з товаришів». Полозов розповів про те, як ФСБ «обробляє» полонених українських моряків

Закртити

У період тривалих новорічних свят співробітники ФСБ вчинятимуть подальший тиск на полонених українських моряків.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов. Він розповів, як російські спецслужби направляють оперативних працівників для проведення позапроцесуальних бесід з розташованими у московських СІЗО українцями.

За словами Полозова, мета ФСБ — схилити військовополонених до визнання провини у скоєнні кримінального злочину, самообмови або обмови когось з їхніх товаришів.

Усім військовополоненим морякам адвокатами нашої команди були роз’яснені неприпустимість і незаконність подібних дій з боку органів ФСБ. Кожному моряку адвокат повідомив про алгоритм дій у разі здійснення подібної провокації щодо нього.

Окремо, за словами Полозова, адвокатами були промовлені й такі оперативні заходи як «внутрішньокамерна розробка», коли у ролі оперативника виступає співкамерник — інший ув’язнений.

Сьогодні канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон вимагали від Росії негайного звільнення українських моряків, захоплених біля Керченської протоки.

Дивитись ще: