11 Вересня 2019, 11:19

Росія планує будувати гелікоптероносці в анексованому Криму. Кожен з кораблів зможе нести більше десяти гелікоптерів на борту

Закрити

Перші два російських універсальних десантних корабля будуть закладені на суднобудівному заводі “Залив” в Криму в травні 2020 року, передає “ТАСС“, посилаючись на джерела у кораблебудівній галузі РФ.

Два УДК водотоннажністю до 15 тисяч тонн вперше в історії Росії планується закласти на суднобудівному заводі “Залив” в Керчі у 2020 році, — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що головний корабель планується здати флоту до завершення поточної держпрограми озброєння, тобто до кінця 2027 року.

За даними іншого джерела — “закладка обох кораблів відбудеться у травні 2020 року”.

Також джерело повідомило, що водотоннажність кожного корабля складе до 15 тис. тонн.

Кораблі зможуть нести на борту більше 10 гелікоптерів різних класів, а також отримають більшу докову камеру для десантних катерів.

Співрозмовник агентства також розповів, що “розробка технічного проекту нових кораблів знаходиться у фінальній стадії, після її завершення, у найближчі місяці, буде підписаний контракт на будівництво УДК”.

QHA media повідомляло, що за даними американської розвідки і супутникових знімків, Росія нарощує військовий потенціал в анексованому Криму.

Дивитись ще: