12 Березня 2019, 13:07

Працівниця відомої української турфірми постане перед судом за продаж квитків до анексованого Сімферополя

Закртити

Працівницю “Кий Авіа” судитимуть за те, що вона продавала квитки на рейси з Росії до Сімферополя і назад.

Про це повідомили в прокуратурі АРК.

Прокуратурою АР Крим 11 березня 2019 року в Шевченківський районний суд Києва направлено обвинувальний висновок у відношенні агента з обслуговування та продажу авіаперевезень ВАТ «Кий Авіа» за звинуваченням у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон), — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі АРК додали, що громадянка України продавала квитки з різних міст Росії у тимчасово закритий аеропорт “Сімферополь” і в зворотному напрямку. У вересні 2018 року кримська прокуратура і управління СБУ в АРК повідомили реалізатору незаконних квитків про підозру.

ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ СТОСОВНО ПРАЦІВНИКА ПАТ «КИЙ АВІА», ЯКИЙ СПРИЯВ НЕЗАКОННОМУ ПЕРЕПРАВЛЕННЮ ОСІБ ЗНА ТИМЧАСОВО…

Опубліковано Прокуратура Автономної Республіки Крим Вівторок, 12 березня 2019 р.

Компанія «Кий Авіа» є одним з лідерів на українському ринку з реалізації транспортних і туристичних послуг. Зокрема, це бронювання і продаж авіаквитків на міжнародні та внутрішні авіалінії традиційним способом і в режимі online, бронювання готелів, а також оформлення закордонних турів, екскурсійних програм, відпочинку і лікування в Україні та інші послуги.

У березні 2018 року QHA media повідомляло про те, що українська влада має намір активізувати роботу із притягнення до відповідальності російських авіакомпаній, які порушують заборону на польоти до окупованого Криму, і вимагати арешту майна порушників за кордоном. До того моменту на кожен рейс в анексований Сімферополь російським авіакомпаніям виписували по 136 тис. грн штрафу. Станом на 12 березня 2018 року, загальна сума штрафів сягнула 5,44 млрд грн.

Дивитись ще: