04 Грудня 2018, 11:54

Порошенко звільнив Бабіна з посади постпреда в Криму

Закртити

Постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін залишив займану ним посаду. Про це повідомляється в Указі, опублікованому на сайті президента України.

  

— Звільнити Бабіна Бориса Володимировича з посади постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим відповідно до поданої ним заяви, — йдеться у повідомленні.

   

Документ від 2 грудня підписав голова держави Петро Порошенко.

Бабін прокоментував звільнення на своїй сторінці у Facebook.

   

Хочу щиро подякувати моїх близьким і всім, хто був поруч ці п’ятнадцять місяців — за терпіння й витримку. Іншим дякую за безцінний досвід. Звичайно, боротьбу за деокупацію Криму ніхто не припиняє, роботи вистачить усім.

Бориса Бабіна призначили представником президента в Криму в серпні 2017 року. До цього він був завідувачем кафедри адміністративного і кримінального права Одеської національної морської академії і професором кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету. Також Бабін з червня — грудень 2015 року обіймав посаду урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Про те, якими заявами міг запам’ятатися представник президента на своїй посаді, можете прочитати e матеріалі Бойові дельфіни-патріоти, київські листоноші з повістками в російський військкомат та інші пам’ятні висловлювання Бориса Бабіна.

Дивитись ще: