15 Березня 2019, 14:15

Порошенко привітав рішення ЄС про старт «азовського» пакету санкцій проти Росії

Закртити

Президент України Петро Порошенко подякував партнерам з Ради ЄС за продовження великого пакету санкцій проти понад 160 фізичних і близько 50 юридичних осіб, відповідальних за підрив територіальної цілісності України, а також за початок запровадження «азовського» пакету санкцій за акт російської збройної агресії в акваторії Чорного моря і грубе порушення свободи судноплавства у Керченській протоці.

Про це він написав у своєму Facebook.

Цей перший перелік прізвищ є лише початком, і якщо Росія продовжить нападати на українські кораблі, перешкоджати свободі судноплавства і блокувати українське Приазов’я, санкції будуть розширені й посилені. Перебуваю в постійному контакті з союзниками для максимального підвищення ціни, яку заплатить агресор за свої злочини проти України. Чекайте вже скоро нових перемог на санкційному фронті, — зазначив Порошенко.

Добрі новини з Брюсселя! Рада ЄС схвалила продовження великого пакету санкцій проти більше 160 фізичних та близько 50…

Опубліковано Петром Порошенком Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

QHA media повідомляло, що сьогодні Євросоюз застосував персональні санкції проти восьми громадян Росії у зв’язку із агресією проти українських моряків біля берегів Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Дивитись ще: