15 Квітня 2019, 10:27

Польща вважає, що припинення російсько-українського конфлікту має бути найвищим пріоритетом для країн Заходу

Закртити

Припинення російсько-українського конфлікту має бути найвищим пріоритетом для країн Заходу.

Про це, виступаючи на 12-му Київському безпековому форумі, заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Марчін Пшидач, передає УНИАН.

Україна заплатила і продовжує платити за цей вибір дуже високу ціну життями героїв, загиблих на вулиці Інститутській, також безправною анексією Криму і триваючим збройним конфліктом на сході України, який був початий і підтримується Російською Федерацією, — зазначив заступник голови польського МЗС.

За його словами, протягом останніх п’яти років Польща підтримує суверенітет і територіальну цілісність України і говорить про російську агресію на усіх міжнародних майданчиках.

Тому, як вважає Пшидач, припинення триваючого російсько-українського конфлікту, який є найсерйознішою загрозою для регіональної безпеки, має бути найвищим пріоритетом для західного співтовариства.

“Ми не можемо дозволити створення ще одного замороженого конфлікту в Європі. Ми маємо таких дуже багато. Досить”, — підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що польське МЗС стежить за ситуацією, пов’язаною з російським вітрильником «Сєдов» на Балтійському морі, якому влада Естонії не дозволила увійти у територіальні води країни, через те, що на ньому перебувало більше 70 курсантів Керченського «державного морського технологічного університету», розташованого в анексованому Росією Криму. Після «Сєдов» взяв курс на польський порт Гдиня.

Дивитись ще: