Партія «Слуга народу» отримує 255 місць у Верховній Раді — голова виборчого штабу | QHA media
Цифри

Партія «Слуга народу» отримує 255 місць у Верховній Раді — голова виборчого штабу

22 Липня 2019, 14:04
QHA
Закрити

За даними паралельного підрахунку голосів “Слуги народу”, ця партія може отримати 255 місць у Верховній Раді 9-го скликання.

Про це заявив керівник виборчого штабу партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

За його словами, у політичної сили, яка підтримує президента Володимира Зеленського, приблизно від 125 до 127 місць по мажоритарних округах і 121-122 за партійними списками.

Він також представив схему моделювання представництва інших партій у новій Верховній Раді.

Так, за даними паралельного підрахунку голосів “Слуги народу”, “Опозиційна платформа – За життя” може отримати 45 місць у парламенті, самовисуванці — 42, “Батьківщина” — 25, “Європейська солідарність” — 22, “Голос” — 18, “Опозиційний блок” — 5.

Від партій “Самопоміч”, “Свобода”, “Єдиний центр”, “Біла Церква разом”, за розрахунками “Слуги народу”, може потрапити по 1 депутату.

Тим часом після обробки Центрвиборчкомом 62,48% оброблених протоколів, п’ятірка партій, що входить до парламенту за пропорційними списками має такий вигляд:

“Слуга народу” — 42,52%, “Опозиційна платформа – За життя” — 13,01%, “Європейська солідарність” — 8,52%, “Батьківщина” — 8,02%, “Голос” — 6,3 %.

Раніше голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук повідомила, що позачергові вибори до Верховної Ради вважаються такими, що відбулися. Явка виборців на виборах склала 49,8%.

Тим часом, згідно із законом «Про запобігання та протидію політичній корупції» партії, які набрали на парламентських виборах більше 2%, отримають державне фінансування на свою діяльність і мають звітувати про використання цих коштів.

Дивитись ще: