10 Червня 2019, 18:31

Партія Гриценка також оголосила свій виборчий список

Закрити

“Громадянська позиція” Анатолія Гриценка затвердила на проведеному сьогодні у Києві з’їзді свій виборчий список на позачергових парламентських виборах 21 липня.

Повний партійний список зі 168 прізвищ, а також висуванців партії у мажоритарних округах опублікований на сайті “Громадянської позиції”.

Список очолив лідер партії, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко. У першій п’ятірці також народний депутат, лідер партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов, лідер партії “Рідна країна” Микола Томенко, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, адвокат і громадський діяч Марина Соловйова.

Далі йдуть секретар Львівської міськради Анатолій Забарило, депутат Тернопільської міськради Петро Ландяк, голова Івано-Франківської обласної організації партії Микола Ладовський, екс-нардеп Єгор Фірсов і екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак. На 11-му місці екс-заступник голови Нацбанку Олександр Савченко.

Гриценко заявив, що його партія не “є союзником обраного президента”, але жодним чином “не в опозиції”.

Партія «Громадянська позиція» представила кандидатів на вибори до ВРСписок сформувала об’єднана команда чотирьох…

Опубліковано Анатолієм Гриценком Понеділок, 10 червня 2019 р.

Як повідомляло QHA media, за результатами соціологічного роллінгового дослідження, проведеного центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка, на сьогодні у парламент можуть пройти партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність» (колишня БПП) і «Батьківщина». Окрім них мають шанси подолати 5%-й бар’єр ще три політичні сили — партія Святослава Вакарчука «Голос», «Сила і честь» Ігоря Смешка і «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Дивитись ще: