14 Березня 2019, 16:30

Обвинувачення у державній зраді 87 депутатів Верховної Ради АРК і Севастопольської міськради направлено до суду

Закртити

Прокуратура АРК направила до суду 87 обвинувальних актів щодо депутатів Криму і Севастополя, які сприяли окупації півострова.

Про це йдеться у заяві прес-служби відомства.

У повідомленні наголошується, що прокуратура кваліфікує дії причетних депутатів державною зрадою.

П’ять років тому депутати Верховної Ради АР Крим і депутати Севастопольської міської ради, незважаючи на припинення їхніх повноважень Верховною Радою України, проголосували за ухвалення низки постанов для легітимізації спроби анексії Криму. На сьогодні прокуратурою автономії за результатами досудового розслідування направлено до суду 21 обвинувальний акт щодо депутатів Севастопольської міської ради і 66 обвинувальних актів щодо депутатів Верховної Ради АР Крим.

У прокуратурі АРК нагадали, що один з депутатів Верховної Ради АР Крим Василь Ганиш у листопаді 2018 року був визнаний судом винним у державній зраді та засуджений до 12 років позбавлення волі.

ПРОКУРАТУРОЮ АР КРИМ СКЕРОВАНО ДО СУДУ 87 ОБВИНУВАЛЬНИХ АКТІВ ЩОДО КРИМСЬКИХ ДЕПУТАТІВ ЯКІ СПРИЯЛИ ОКУПАЦІЇ ПІВОСТРОВУ …

Опубліковано Прокуратура Автономної Республіки Крим Четвер, 14 березня 2019 р.

У лютому 2019 року прокуратура АРК повідомила про підозру низці кримських «суддів» і «прокурорів» за порушення прав українських військовополонених моряків.

Раніше прокуратура Автономної республіки Крим заявила, що збирається звернутися до Міжнародного кримінального суду, розташованого в Гаазі, у зв’язку із впливом Керченського мосту на навколишнє середовище.

Дивитись ще: