«На Сущенка, Сизоновича і Панова сьогодні були зроблені передачі». Російська журналістка стверджує, що ще три українських політв'язня перебувають у СІЗО «Лефортово» | QHA media

«На Сущенка, Сизоновича і Панова сьогодні були зроблені передачі». Російська журналістка стверджує, що ще три українських політв'язня перебувають у СІЗО «Лефортово»

21 Серпня 2019, 18:20
Закрити

Сьогодні, 21 серпня, адміністрація московського слідчого ізолятора «Лефортово» прийняла передачі для трьох українських політв’язнів — Романа Сущенка, Олексія Сизоновича і Євгена Панова.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook російська журналістка Вікторія Івлєва.

На Романа Сущенка, Олексія Івановича Сизоновича і Євгена Панова сьогодні були зроблені передачі у СІЗО “Лефортово”. Це ковбаса сирокопчена, сир, молоко, масло, огірки, горіхи, зелена цибуля, цигарки (Панов тільки), шоколад, яблука, сьомга слабосолона, лимони, кава. Не взяли тільки солодкі булочки — з наповнювачем заборонено, раптом наповниш — а воно — не те! До в’язнів “Лефортово” передачі доходять дуже швидко, думаю, що протягом години, — написала вона.

Івлєва стверджує, що «ці люди перебувають у Лефортово».

У той же час двоюрідний брат Панова Ігор Котелянець написав у коментарі до посту Івлєвої, що ця інформація «шкодить самим політв’язням», хоча чим саме, пояснювати не став.

СУЩЕНКО, СИЗОНОВИЧ, и ещё один человек, брат которого потребовал, чтобы я не упоминала его фамилию. ЛЕФОРТОВСКОЕ…

Опубліковано Victoria Ivleva Середа, 21 серпня 2019 р.

Вчора QHA media повідомляло, що у московському слідчому ізоляторі «Лефортово» перебувають п’ятеро українських політичних в’язнів Кремля — Володимир Балух, Станіслав Клих, Олександр Кольченко, Павло Гриб і Микола Карпюк. Про це повідомила Вікторія Івлєва, яка разом з іншим правозахисником Олексієм Баганцевим відвідала «Лефортово» для передачі продуктів.

Сьогодні, 21 серпня, стало відомо від певного обізнаного джерела російського “Інтерфаксу”, що п’ятеро українських в’язнів Кремля, етаповані з різних російських колоній до московського СІЗО «Лефортово», можуть бути видані Україні. Йдеться якраз про Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба і Миколу Карпюка.

Дивитись ще: