Маємо повне право: у Києві відповіли на звинувачення Росії щодо перекриття вод річки Дніпро | QHA media
13 Серпня 2019, 13:11

Маємо повне право: у Києві відповіли на звинувачення Росії щодо перекриття вод річки Дніпро

Закрити

Україна перекрила не русло річки Дніпро, а технологічне спорудження (канал), яке розташовується на території країни, і має на це повне право.

Так постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич прокоментував слова «постпреда Криму при президенті РФ» Георгія Мурадова ініціювати перемовний процес з Україною щодо пропуску на анексований півострів вод річки Дніпро.

Кориневич зазначив, що Крим не є територією РФ, і Росія не може ставити у міждержавних відносинах питання, пов’язані з півостровом.

Представник президента України нагадав, що саме держава-окупант має відповідати за забезпечення окупованої території усіма необхідними ресурсами.

Тому всі претензії держави-окупанта з приводу дніпровської води не мають будь-якої правової або міжнародно-правової основи. Крим — це Україна, — підсумував Кориневич.

Щодо чергового загострення уваги чиновників окупаційної влади РФ з приводу дніпровської води можна сказати наступне:1….

Опубліковано Anton Korynevych Понеділок, 12 серпня 2019 р.

Вчора, 12 серпня, російський чиновник Мурадов повідомив, що ініціювати перемовний процес необхідно для того, щоб вирішити низку проблем північної частини анексованого Криму.

Дивитись ще: