06 Грудня 2018, 14:56

Кисельов захотів провести реп-фестиваль на нудистському пляжі Коктебеля. Також у селищі будуватимуть каналізаційний колектор. Збіг?

Закртити

У Коктебелі 28 — 30 серпня 2019 року гендиректор МІА «Россия Сегодня», пропагандист Дмитро Кисельов хоче провести фестиваль репу. Про це він повідомили в ефірі радіо «Говорит Москва», передає «Кримінформ».

  

— Реп неможливо заборонити так само, як неможливо заборонити мат. Це явище культури, з яким ми маємо справу. Ситуація, в яку я потрапив з репом, викликала дуже великий хайп. Ця тема не залишає мені інших шансів, окрім як зробити реп-фестиваль у Коктебелі. Більше того, вже у найближчому сезоні. Це кінець серпня.

За його словами, він вже 16 років у Коктебелі проводить найбільший джазовий фестиваль на пострадянському просторі. І хоче одразу після нього влаштувати ще й реп-фестиваль. Кисельов окремо підкреслив, що захід відбудеться на нудистському пляжі селища.

Нагадаємо, у серпні «Крым.Реалии» випустили сюжет, в якому розповіли, що туристичний сезон 2018 року в Коктебелі міг стати останнім. У цьому році на відпочинок приїхало багато людей, проте туристи залишилися незадоволені високими цінами і рівнем сервісу. Приїжджим також не сподобалося, що у селищі є нудистський пляж, який розташований посеред інших пляжів, а не на околиці.

«Влада» Коктебеля, у свою чергу, заявила, що у місті збираються побудувати централізований каналізаційний колектор і для цього знесуть практично всю набережну разом з кафе, ресторанами і магазинами. Ті, хто заробляє на відпочинку туристів стурбований будівництвом. Через нього два-три роки у Коктебелі може не бути туристичних сезонів і люди можуть залишитися без засобів існування.

Коктебель — популярний курорт на південно-сході нині анексованого Криму, у 20 км на північний захід від Феодосії. Назва курорту означає «край блакитних вершин». Із заходу до курорту примикає вулканічний масив Карадаг, а з півночі й сходу — гірські ланцюги Узун-Сирт (верхня точка — гора Клементьєва), Кучук-Єнішар і Татар-Хабурга.

Дивитись ще: