Симферополь
24 Квітня 2019, 17:59

«Інваліди проти затримань мусульман Криму» — з таким плакатом у Сімферополі відбувся одиночний пікет незрячого кримчанина

Закртити

Сьогодні, 24 квітня, у центрі Сімферополя на одиночний пікет проти масових арештів у Криму вийшов житель Бахчисарайського району Олександр Сізіков.

Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

За його словами, Сізіков у руках тримав плакат з написом: «Інваліди проти затримань мусульман Криму».

Олександр Сизиков у 2007 році прийняв іслам і взяв собі ім’я Абу Ібрагім. За два роки він потрапив у ДТП і повністю втратив зір, ставши інвалідом першої групи.

Його помічником у вирішенні різних побутових питань був його товариш Едем Смаїлов, якого російські силовики в Криму затримали 21 травня 2018 року. Він разом з кримськотатарським активістом Сервером Мустафаєвим включений до так званої “другої бахчисарайської групи” сфабрикованої “справи Хізб ут-Тахрір”.

Полчаса назад мне сообщили друзья, что на центральной площади Симферополя стоит парень-инвалид с одиночным пикетом….

Опубліковано Nariman Dzhelyal Середа, 24 квітня 2019 р.

8 квітня в Криму відбулася серія одиночних пікетів на підтримку затриманих під час масових обшуків 27 – 28 березень кримських татар, зокрема, на знак протесту проти арешту Енвера Мамутова, Рустема Емірусеінова, Руслана Сулейманова і Айдера Саледінова.

18 квітня на одиночний пікет вийшов кримський татарин Ділявер Нежмедінов, протестуючи проти репресій щодо свого зятя Османа Аріфмеметова. Останній був затриманий разом з іншими кримськими татарами під час масових обшуків 27 – 28 березня.

Дивитись ще: