14 Грудня 2018, 17:06

Інтрига зникла. Маленко обрали «головою адміністрації» Сімферополя

Закртити

Першого «заступника голови адміністрації» анексованого Сімферополя Наталію Маленко обрали «мером» міста. Таке рішення ухвалили під час засідання сімферопольської «міськради», передає «РИА Новости Крым».

На цю посаду також претендував безробітний Олег Симонов. Кандидатури Маленко і Симонова порекомендувала «комісія» за підсумками конкурсу на заміщення посади.

Так, за Маленко проголосували 30 «депутатів», а за Симонова — 4. 

Усього заяви на конкурс на заміщення посади «мера» подавали 9 осіб. Однак після перевірки документів до конкурсу допустили лише 7 кандидатів.

9 листопада 2018 року «голова» Криму Сергій Аксенов запропонував «меру» Сімферополя Ігорю Лукашеву подати у відставку через накопичені проблеми у місті. Лукашев звільнився разом зі своїми заступниками.

14 листопада Наталію Маленко призначили «виконуючим обов’язки голови адміністрації» міста.

Після російської анексії Криму з вересня 2014 року Маленко була «головою парламентського комітету з праці, соціального захисту, охорони здоров’я і справ ветеранів». У жовтні 2016 року вона стала «першим заступником голови Держради» Криму і залишалася у цьому кріслі до недавнього призначення «першим віце-мером» Сімферополя.

Дивитись ще: