Севастополь

«Губернатор» Севастополя пообіцяв зниження цін на продукти. QHA media перевірило, чи реально це (спойлер: ні)

15 Березня 2019, 20:31
Фото:
Закртити
Асіф АлієвQHA media

«Губернатор» Севастополя Дмитро Овсянніков пообіцяв містянам зниження цін на продукти харчування. За його словами, це стане можливим завдяки відкриттю у Севастополі великих торгових мереж з Росії, а також будівництву оптово-розподільного центру продовольчих товарів під Севастополем.

QHA media вивчило, наскільки обгрунтовані такі обіцянки.

За п’ять років окупації українського півострова тут так і не з’явилися такі загальноросійські продуктові мережі, як «Магніт», «П’ятірочка», «Перехрестя» і багато інших. Причина, з якої вони не бажають освоювати ринок Криму, — антиросійські санкції, оскільки власниками найбільших торгових мереж в РФ є іноземні компанії.

Нещодавно про вихід з кримського ринку повідомила навіть російська мережа супермаркетів «Асорті», представлена у південних регіонах РФ і в окупованій Абхазії.

Овсянніков також пов’язав зниження цін на продукти з відкриттям у місті нового центру “Лаванда”.

Однак власник торгового центру Сергій Лісейцев повідомив, що у “Лаванді” не буде продуктового оператора, а тільки магазини одягу, взуття і аксесуарів. Яким чином знизить ціни на продукти відкриття центру з одягом, «губернатор» не пояснив.

Обіцяє Овсянніков зниження цін і після відкриття другої черги торгового центру «SeaMall», проте будівництво там ще далеке від завершення, враховуючи, що в грудні 2018 року воно було на нульовому рівні.

Далекий від відкриття і оптово-розподільний центр продовольчих товарів у районі села Верхньосадове, який має запрацювати після відкриття залізничного сполучення Керченським мостом.

Будівництво центру знаходиться тільки на етапі проектування. Однак як цей центр вплине на зниження цін у Севастополі, Овсянніков теж не пояснює.

Як повідомляло в січні 2019 року QHA media, мережа російських супермаркетів «Асорті» оголосила, що йде з кримського ринку і залишила на анексованому півострові тільки один магазин.

Дивитись ще: