Головне на ранок: «Верховний суд» Криму переніс засідання у справі Бекірова через погіршення стану його здоров'я, Росія роздала жителям Донбасу 25 тисяч паспортів, НАБУ повідомило про підозри Гримчаку і його «помічнику» | QHA media
16 Серпня 2019, 10:56

Головне на ранок: «Верховний суд» Криму переніс засідання у справі Бекірова через погіршення стану його здоров'я, Росія роздала жителям Донбасу 25 тисяч паспортів, НАБУ повідомило про підозри Гримчаку і його «помічнику»

Закрити


“Верховний суд” анексованого Криму через погіршення стану здоров’я політв’язня Едема Бекірова переніс розгляд клопотання про переведення справи Бекірова у “Красноперекопський районний суд” Криму або “Центральний районний суд” Сімферополя, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова: “Бекіров не зміг брати участь в судовому засіданні у режимі відеоконференції, як це було заплановано. Для цього йому необхідно було прийти з камери у спеціально обладнане приміщення на території СІЗО”, — повідомила вона. Засідання “Верховного суду” перенесли на 14:00 20 серпня.

Сьогодні «Верховний суд Республіки Крим» мав визначити, який саме місцевий суд розглядатиме кримінальну справу Едема…

Опубліковано Людмилою Денісовою Четвер, 15 серпня 2019 р.

У Міністерстві внутрішніх справ Росії заявили, що російське громадянство вже отримали 25 тис. українців, які проживають у Донецькій і Луганській областях. У відомстві уточнили, що всього з ОРДЛО подали понад 60 тис заяв. Також у МВС РФ мають намір збільшити штатну чисельність міграційних підрозділів “через наплив бажаючих отримати російське громадянство”.


Коректувальника обстрілу Маріуполя Валерія Кірсанова, який 15 серпня вийшов на свободу, облили зеленкою і томатним соком прямо під слідчим ізолятором. В руках тримали плакати “Кірсанов вбивця” і “Восточний пам’ятає”.

Звільнення вбивці з СІЗО . Нестримані ємоції .

Опубліковано Галиною Геннадіївною Однорог Четвер, 15 серпня 2019 р.

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозри заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрію Гримчаку і його “помічнику” Ігорю Овдієнку. Правова кваліфікація дій зазначених осіб — частина 4 статті 190 Кримінального кодексу — шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою), карається позбавленням волі від 5 до 12 років з конфіскацією майна.


На перше засідання нової Верховної Ради будуть запрошені дев’ять міжпарламентських організацій, зокрема — Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ). Серед запрошених організацій — ПАРЄ, Європейський парламент, Парламентська асамблея ОБСЄ, Парламентська асамблея Організації Чорноморського економічного співробітництва, Парламентська асамблея НАТО, Парламентська асамблея ГУАМ та інші. Перше засідання ВР відбудеться 29 серпня.


Дивитись ще: