Севастополь
08 Лютого 2019, 14:25

Cевастопольский «віце-губернатор» заявив, що місцеві лікарні, школи і рекламники крадуть електрику з вуличних ліхтарів

Закртити

Лікарні, школи і підприємці, які займаються зовнішньою рекламою у Севастополі, крадуть електрику з вуличних ліхтарів міста.

Про це написав сайт ForPost, пославшись на слова севастопольського “віце-губернатора” Володимира Базарова в ефірі телеканалу “ИКС”.

Він стверджує, що під час інвентаризації було виявлено 58 незаконних підключень.

При цьому, за словами чиновника, лікарні й школи не займаються “крадіжкою у чистому вигляді”: “Найчастіше це території лікарень, шкіл, інших бюджетних установ, які підключилися не зараз — напевно, так уже склалося історично. Підключилися до ліній вуличного освітлення і, по суті, освітлюються за рахунок міського бюджету. Вони б все одно освітлювалися за рахунок бюджету, але це йшло б за рахунок іншої статті”.

За словами Базарова, не менше половини з незаконно “врізаних” до електромережі — власники зовнішньої реклами.

Рекламники чомусь люблять безкоштовно підключатися до ліній вуличного освітлення, підсвічуючи свої банери. З цими товаришами, звичайно, інша розмова. Це негайне відключення, виставляння штрафних санкцій. Зрозуміло, так як вони вже підключилися, значить ця технічна можливість є, — заявив чиновник.

Як повідомляло QHA media, з нового року в анексованому Севастополі здорожчали тарифи на житлово-комунальні послуги. В “уряді” міста пояснили це підвищенням ПДВ з 1 січня 2019 року з 18 до 20%.

Дивитись ще: