Анексійна лихоманка. Спікер російської Держдуми запропонував стягнути гроші з України за Крим. Три цитати

15 Березня 2019, 17:23
Закрити

Сьогодні, 15 березня 2019 року, у Сімферополі відбулося спільне засідання Ради російської Держдуми з кримським “парламентом”, присвячене п’ятиріччю захоплення українського Криму Росією.

Заради участі в “урочистостях” на анексований півострів спеціально прибули лідери усіх парламентських фракцій — Сергій Неверов (“Єдина Росія), Геннадій Зюганов (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР) і Сергій Миронов (“Справедлива Росія”), а очолив делегацію з більш ніж 40 російських депутатів спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін.

Під час свого виступу саме Володін відзначився низкою резонансних і, м’яко кажучи, суперечливих заяв, які процитував російський “Интерфакс”.

QHA media вирішило навести три головні цитати спікера Держдуми повністю.

Україна обійшлася з Кримом дуже й дуже непорядно: порушено основоположні права громадян, право на мову, право на освіту рідною мовою, зруйнувала економіку Криму і Севастополя. Фактично анексія.

Проаналізувати, порахувати, скільки втратила економіка Криму за рахунок ось тієї руйнівної політики України, яка тут насаджувалася, скільки втратив народ, які права були порушені, і через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов’яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років.

Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала, а так як їх ще Євросоюз підтримує, які борги на Євросоюз перейдуть. І в цьому питанні не потрібно бути скромним і входити у положення всіх.

Дивитись ще: