Алушта

Алуштинських дельфінів і морських котиків тримають як у «консервних банках». Знущання над тваринами тривають вже місяць

07 Березня 2019, 16:14
Закртити

Дельфінів і морських котиків Алуштинського дельфінарію «Акварель» в Криму тримають в ємностях, розміром трохи більше від самих тварин. У такому стані вони перебувають після того, як у лютому розгерметизувався басейн.

У такому “басейні” дельфін або морський котик не може нормально рухатися і почуває себе “як консервована риба”, повідомляють «Примечания».

Зооактівісти вважають, що ємності для тварин — справжня мука, яка виправдана тільки на дуже короткий час, наприклад, коли тварину кудись перевозять. Вони розмістили петицію з проханням до компетентних служб провести перевірку умов тримання алуштинських дельфінів і морських котиків.

Директор дельфінарію Ірина Ходоровська відмовилася говорити з журналістами про те, коли стаціонарний басейн дельфінарію відремонтують, а також в яких умовах наразі перебувають тварини.

Уся інформація вже доступна і вона є у відкритому доступі, — заявила Ходоровська і відмовилася уточнювати, де саме та сама «доступна» інформація розміщена.

На сайті «Акварелі» і в офіційних групах дельфінарію остання публікація датується 10 лютого 2019 року. Там повідомляється, що наслідки розгерметизації чаші басейну вже усуваються, після чого почнуться ремонтно-відновлювальні роботи.

Однак інформації про закінчення ремонтних робіт у басейні в ній немає.

QHA media повідомляло, що дельфіни у Чорному і Азовському морях біля берегів окупованого Росією Криму все частіше стають жертвами російських браконьєрів. Дельфіни в основному гинуть від риболовецьких сіток і колюче-ріжучих предметів.

Дивитись ще: