11 Лютого 2019, 10:14

Аксенов і Овсянніков встановлюють кордон між Кримом і Севастополем

Закртити

Так званий «Радмін» Криму і «уряд» Севастополя підписали “угоду про взаємодію з питання встановлення кордону”.

Про це повідомив “голова” Криму Сергій Аксенов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, договір передбачає створення правових та інших умов для визначення координатного опису адміністративного кордону між Кримом і Севастополем. Аксенов додав, що від Москви ще потрібно отримати висновок державної експертизи землевпорядної документації.

Севастополь — братський регіон. У нас спільна доля, ми пов’язані і географічно, і економічно, і у плані людських контактів. Неможливо уявити собі Крим без Севастополя і Севастополь без Криму. Нещодавно ми підписали угоду про співпрацю у торгівельно-економічній, науково-технічній, культурній та інших сферах, — задекларував Аксенов.

Сегодня подписали соглашение между Советом министров Республики Крым и Правительством Севастополя о взаимодействии по…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Пʼятниця, 8 лютого 2019 р.

У свою чергу “губернатор” Севастополя Дмитро Овсянніков на церемонії підписання “угоди” заявив, що “ніяких розбіжностей щодо меж з Кримом немає”.

Як повідомлялося у статті QHA media «На «Кримську сцену» виходить Сурков. Вразливим варто піти?», “голова” Криму Аксенов помітно втрачає політичну вагу і до п’ятиріччя початку окупації регіону підходить не як сильний лідер або «чесний губернатор», а як класична у політології «кульгава качка».

В іншій аналітичній публікації “Фантомні обшуки у Севастополі: кому вигідно підвищити ставки у боротьбі за владу” зазначалося, що після призначення “губернатором” до Севастополя екс-заступник міністра економрозвитку РФ Овсяннікова в політичній еліті міста почалася нова хвиля кулуарного протистояння.

Дивитись ще: