В зоне ООС оккупанты трижды нарушили режим тишины. ВСУ остановили вражеский БПЛА, который пересек линию разграничения

Новости Украины и мира
Хельга Полтавка
15 сентября 2020, 10:01
Хельга Полтавка
15 сентября 2020, 10:01

За прошедшие сутки, 14 сентября, вооруженные формирования российских оккупантов три раза нарушили договоренности Трехсторонней контактной группы. Об этом сообщает пресс-центр ООС.

Нарушение режима прекращения огня было зафиксировано вблизи Авдеевки и Марьинки. На этих участках задокументирован неприцельный огонь в сторону наших позиций из ручного противотанкового гранатомета и стрелкового оружия, — говорится в сообщении.

Как отмечается, неприцельные выстрелы не представляли угрозы жизни и здоровью, поэтому воины ВСУ огонь в ответ не открывали. Боевых потерь и ранений среди личного состава Объединенных сил не было.

Кроме того, в районе населенного пункта Пищевик был обнаружен вражеский БПЛА, который пересек линию разграничения. Средствами радиоэлектронной борьбы беспилотник противника был подавлен.

Также военнослужащие Вооруженных сил вместе со спасателями ГСЧС ликвидировали пожар вблизи населенного пункта Николаевка, что в Донецкой области.

По данным штаба ООС, с начала текущих суток, 15 сентября, на всех участках фронта наблюдается тишина, нарушений договоренностей, которые вступили в действие 27 июля 2020 года, не зафиксировано.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 15 вересня 2020 року

#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation #daily_statementРанкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 15 вересня 2020 рокуСлава Україні!Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Дотримуючись режиму припинення вогню, українські військовослужбовці продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням.Упродовж минулої доби, 14 вересня, збройні формування Російської Федерації 3 рази порушили домовленості Тристоронньої контактної групи. Зокрема, порушення режиму припинення вогню було зафіксовано поблизу Авдіївки та Мар’їнки. На цих ділянках задокументовано неприцільний вогонь у бік наших позицій із ручного протитанкового гранатомета та стрілецької зброї.Неприцільні постріли не становили загрози життю і здоров’ю, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було. Окрім того, у районі населеного пункту Пищевик був виявлений ворожий БПЛА, що перетнув лінію розмежування. Засобами радіоелектронної боротьби безпілотник противника було подавлено.У районі проведення операції належно виконують завдання інші складові сил оборони. Військовослужбовці Збройних Сил разом із рятувальниками ДСНС ліквідували пожежу поблизу населеного пункту Миколаївка, що на Донеччині. Від початку поточної доби, 15 вересня, на усіх ділянках фронту спостерігається тиша, порушень домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року, не зафіксовано.Підрозділи, залучені до проведення операції Об’єднаних сил, продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Понеділок, 14 вересня 2020 р.

«Крымские новости» сообщали, что 13 сентября боевики ОРДЛО дважды нарушили режим тишины.