Полноценный пропуск на Донбассе осуществляется через один КПВВ

Новости Украины и мира
Ірина Требунських
12 июня 2021, 17:35
Ірина Требунських
12 июня 2021, 17:35

С семи открытых контрольных пунктов въезда-выезда на линии разграничения в Донбассе полноценный пропуск осуществляется только в «Станице Луганской». Об этом сообщает штаб операции Объединенных сил.

Отмечается, что КПВВ открыты для пропуска через линию разграничения ежедневно с 08:00 до 16:00. Но движение в большинстве гуманитарных дорожных коридоров заблокировали оккупанты отдельных районов Донецкой и Луганской областей. Например, напротив КПВВ «Новотроицкое» оккупанты открывают движение только два раза в неделю и только для отдельных граждан.

Полноценный пропуск осуществляется только в «Станице Луганской», где за последние семь дней на временно оккупированную территорию Украины прошло 6684 человека, а на контролируемую территорию — 7321 человек. Таким образом пассажиропоток здесь по сравнению с прошлой неделей увеличился на 15%.

Российские наемники не допустили на временно оккупированную территорию Украины 30 человек, пограничники обеспечили их возвращение на контролируемую территорию. Пограничники обнаружили пятерых граждан, которые направлялись на контролируемую территорию за частично поддельными документами, — сообщает штаб.

Международный комитет Красного Креста и управление Верховного комиссара ООН по делам беженцев для населения временно оккупированной территории Украины доставили гуманитарный груз. Речь идет о строительных материалах, медицинском оборудовании и товарах медицинского назначения. Гуманитарную помощь общим весом около 71 тонн доставили шестью грузовиками через КПВВ «Новотроицкое» и «Счастье».

Пограничники напоминают, что граждане Украины, которые подлежат самоизоляции во время следования на контролируемую территорию, обязаны активировать мобильное приложение «Вдома» или пройти обсервацию.

Без самоизоляции пропускают граждан Украины готовы осуществить вакцинацию от COVID-19 на контролируемой правительством территории. При себе необходимо иметь приглашение на вакцинацию с уникальным идентификатором.

Тижневий звіт роботи КПВВ у районі проведення ООС

Тижневий звіт роботи КПВВ у районі проведення ООСЗа рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України.Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух, тільки для окремих громадян, двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 305 осіб та 47 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 436 осіб та 70 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Пасажиропотік там у порівнянні з минулим тижнем збільшився на 15%. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшло 6 684 особи, а на контрольовану територію – 7 321 особа.Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 30 осіб, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.Також прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.Через КПВВ «Новотроїцьке» та «Щастя» проїхало 6 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем. Міжнародний Комітет Червоного Хреста та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців для населення тимчасово окупованої території України доправили будівельні матеріали, медичне обладнання та товари медичного призначення. Загальна вага гуманітарної допомоги склала близько 71,1 тонни.Нагадуємо, що відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил, в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень. Обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.Без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.Громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Saturday, June 12, 2021

Напомним, контрольно-пропускной пункт въезда-выезда «Чаплинка», расположенный в Херсонской области на админгранице с оккупированным Крымом, приостановил свою работу.

Как сообщали «Крымские новости», 26 февраля, накануне открытия оккупантами прохода рядом с контрольным пунктом въезда-выезда «Оленевка-Новотроицкое», сами же немцы осуществили обстрел Оленевки, чем блокировали проход.