Оккупанты применили противотанковые ракетные комплексы на Донбассе

Новости Украины и мира
Тетяна Нікішина
22 июля 2021, 10:00
Тетяна Нікішина
22 июля 2021, 10:00

За минувшие сутки, 21 июля, в районе проведения операции Объединенных сил зафиксировано три нарушения режима прекращения огня.

Об этом сообщает штаб операции Объединенных сил.

В частности, в направлении Авдеевки враг вел огонь из ручных противотанковых и подствольных гранатометов, а также стрелкового оружия.

Вблизи поселка Пески противник применял минометы 82-го калибра и противотанковые ракетные комплексы.

У Марьянки российские оккупанты обстреливали украинские позиции из минометов 120-го калибра.

В результате подрыва на неизвестном взрывном устройстве один военный получил осколочные ранения. Воин находится в лечебном учреждении. Состояние раненого — удовлетворительное, — говорится в сообщении штаба.

По состоянию на 7:00 утра 22 июля, нарушений режима прекращения огня не зафиксировано.

Боевых потерь за текущие сутки среди подразделений Объединенных сил нет, — сообщает пресс-служба ООС.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 22 липня 2021 року

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 22 липня 2021 року Слава Україні!Протягом минулої доби, 21 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню.Зокрема, у напрямку АВДІЇВКИ ворог вів вогонь з ручних протитанкових і підствольних гранатометів, а також стрілецької зброї.Поблизу селища ПІСКИ противник застосовував міномети 82-го калібру та протитанкові ракетні комплекси.Біля МАР’ЯНКИ російські окупанти обстрілювали українські позиції з мінометів 120-го калібру.Внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрою один військовий дістав осколкові поранення. Воїн знаходиться у лікувальному закладі. Стан пораненого – задовільний.Про факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм.Станом на 7 годину ранку, 22 липня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.Бойових втрат за поточну добу серед підрозділів Об’єднаних сил немає.Українські військовослужбовці контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та дотримуються режиму припинення вогню.Слава Україні!ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУВпродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4180 транспортних засобів, 4647 особи, з яких 4523 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялась 1 особа. Виявлено 37 адміністративних правопорушень.За вказаний період поліцейськими розкрито 32 злочини.Минулої доби через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1549 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 1474 осіб.Слава Україні!

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Wednesday, July 21, 2021

Как сообщали «Крымские новости», в течение 20 июля в районе проведения операции Объединенных сил зафиксировано 14 нарушений режима прекращения огня, из которых 12 обстрелов и два пролета БПЛА. Вследствие вражеских обстрелов один военный получил огнестрельное ранение.