ВИДЕО

Что происходит в День памяти жертв геноцида крымскотатарского народа. Онлайн-трансляция

18 мая 2019, 14:00
Закрыть

Телеканал общественного вещания UA: КРЫМ подготовил спецпроект, посвященный Дню памяти жертв геноцида крымскотатарского народа. Ровно 75 лет назад коренной народ Крыма — крымских татар — депортировали в Среднюю Азию и на Урал.

КРИМ: ВИГНАННЯ. Частина 1

Спецпроект UA: Крим до 75-их роковин депортації кримськотатарського народу. О 13:00 ведучий Муслим Умеров говоритиме із соціальним психологом і футурологами про те, як на свідомість народу впливають трагічні сторінки його історії.О 13:30 кримська режисерка Галина Джикаева розповість про свій перформанс за участі волонтерів-переселенців із Криму. Розмову з мисткинею вестиме Муслім Умєров. У скайп-включенні міністр культури Євген Нищук розповість, як кримськотатарська проблематика представлена в українській культурній політиці.З 14:00 почнеться церемонія відкриття виставки "Вкрадений Крим", що відбудеться в Національному комплексі "Експоцентр України". Ведучі Андрій Куликов та Елизавета Цареградская говоритимуть про трагедію в мистецтві із художником Влодком Кауфманом.

Опубліковано UA: Крим Субота, 18 травня 2019 р.

КРИМ: ВИГНАННЯ. Частина 2

Спецпроект UA: Крим до 75-их роковин депортації кримськотатарського народу. О 15:00 ми транслюємо концерт-реквієм за участі Президента України Петра Порошенка, лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва й голови Меджлісу кримськотатарського народу Рафата Чубарова. Журналіст Осман Пашаєв поспілкується з послами України в Латвії, Канаді й Франції та розпитає про політику України щодо Криму.З 16:30 розпочнеться трансляція автопробігу Києвом із національними прапорами кримських татар, а ведучі Муслім Умєров та головний редактор QHA media Рустем Халілов говоритимуть про молодіжний рух кримських татар. Прямими включеннями з Криму, Туреччини, Росії, Польщі, Румунії та Узбекистану своїм досвідом ділитимуться молоді й успішні представники кримськотатарської діаспори.

Опубліковано UA: Крим Субота, 18 травня 2019 р.

КРИМ: ВИГНАННЯ. Частина 3

Спецпроект UA: Крим до 75-их роковин депортації кримськотатарського народу. О 18:00 відбудеться пряме включення з мітингу на майдані Незалежності, що присвячений кримськотатарському питанню. Також у студії ведучі Мирослава Барчук, Лариса Волошина й Георгій Спасокукоцький обговорюватимуть, що може об’єднати громадян України, незалежно від національності, навколо Дня пам’яті жертв депортації та теми Криму в цілому. О 21:00 ведучі Осман Пашаев і Дарія Гірна підсумують спецпроект.

Опубліковано UA: Крим Субота, 18 травня 2019 р.
Смотреть еще: