Санкції, НАТО і Кримськотатарська автономія — у Києві обговорили шляхи деокупації Криму | QHA media
17 Січня 2019, 10:17

Санкції, НАТО і Кримськотатарська автономія — у Києві обговорили шляхи деокупації Криму

Закрити
Тетяна ІваневичQHA media

Антиросійські санкції, впроваджені Європою і США, є дієвим інструментом проти держави-агресора. Таку думку висловив експерт громадської організації «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко на конференції «П’ять років окупації Криму: прогнози, реальність, виклики», яка відбулася 16 січня у Києві.

На думку Клименка, після того як світ переконався у дієвості санкцій під час «Керченського кризи», необхідно й надалі посилювати тиск на Росію за допомогою санкцій.

Нам необхідно зараз додавати в американські, європейські санкційні списки — прізвища, назви підприємств .. Сьогодні всю Росію можна підвести вже під кримські санкції і це санкції не за Мінськими угодами — це кримські санкції, які існуватимуть поки є окупація Криму. Вони залізобетонні.

Андрей Клименко


«Санкционный потенциал пока что реализован на один процент», – считает Андрей Клименко

На думку голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, окупація Криму — це виклик, який становить загрозу самому існуванню української держави.

Для відчутної стійкості української держави ми зараз маємо задачу вступу до НАТО, вступу до Європейського Союзу і закріплення цього Конституцією України. І, окрім того, нам небхідно продовжити виконання завдання переформатування нині існуючої Автономної Республіки Крим в Кримськотатарську національно-територіальну автономію у складі української держави.

Рефат Чубаров

Рефат Чубаров: «Оккупация Крыма – прямая угроза самому существованию украинского государства»

Конференція організована Меджлісом кримськотатарського народу, Східноєвропейським Інститутом Розвитку за сприяння нідерландського Bureau de Helling.

Дивитись ще: