Настойка глоду, унітази, туалетний папір з Путіним і йоржики. Як активісти «перший український гумконвой для Росії» збирали | QHA media
Фоторепортаж

Настойка глоду, унітази, туалетний папір з Путіним і йоржики. Як активісти «перший український гумконвой для Росії» збирали

26 Листопада 2019, 19:10
Закрити
Анастасия ГевкоQHA media

25 листопада активісти прийшли під посольство РФ у Києві і влаштували збір «першого українського гумонквою для Росії».

Причиною акції стало нещодавня пригода з українськими кораблями, які Росія повернула в неналежному стані. Як повідомляють на сторінці заходу у Facebook, Росія, « як це часто буває у варварських країнах », влаштувала кораблям «акти вандалізму і туалетної наруги».

« Ми, як більш матеріально забезпечена і культурно розвинена нація маємо допомогти своїм меншим побратимам — росіянам. Ми бажаємо передати все необхідне нашим зубожілим сусідам: туалети, туалетний папір, може знадобитись навіть ваша спідня білизна!» — написали организатори акції в соцмережі.

Ті, хто не міг пожертвувати посольству РФ унітаз повністю, приносили з собою його складові.

Люди з «гумонквоєм для Росії» підходили до посольства протягом декількох годин, і кожного з них зустрічали десятки представників ЗМІ.

Поки біля воріт посольства Росії збирали б/у білизну від українських меценатів, біля дороги малювали «прапор» з унітазом і підписом «ВМФРФ» (ідеться про, ймовірно, Військово-морський флот Російської Федерації, – ред.).

Коли фарба на прапорі трохи підсохла, його вивісили на ворота посольства.

Колишній політв’язень Кремля Ісмаїл Рамазанов заявив, що «для такої важливої справи» віддає свої улюблені червоні труси.

Активисты собрали «первый украинский гумонквой для России»

Унитазы, 🚽 туалетная бумага 🧻 и нижнее белье 🔴 Активисты собрали «первый украинский гумонквой для России»

Опубліковано «Агентство «QHA media» Понеділок, 25 листопада 2019 р.

Крім спідньої білизни на прапор вирішили додати поношені шкарпетки і черевики.

Крім усього іншого активісти і просто небайдужі українці принесли до посольства РФ настойку глоду («настойку боярышника» російською – прим.пер.), а також туалетний папір — з написом «ПТН ПНХ» і звичайну, але з намальованим на ній прапором Росії.

Росіян закликали звернути «особливу увагу на інноваційні зубні щітки».

Представники посольства РФ поспілкуватися з активістами так і не вийшли, хоча було видно, що всередині хтось є, а в одному з вікон горіло світло.

Дивитись ще: