Дебати Порошенко — Зеленський. Текстова трансляція | QHA media

Дебаты Порошенко — Зеленский. Текстовая трансляция

19 Квітня 2019, 19:01
Закрити

Кандидати у президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський сьогодні о 19:00 проводять дебати на стадіоні «Олімпійський» у Києві. QHA media веде текстову трансляцію головного дійства країни.Ну что же. Стадионные дебаты закончены.Перед началом Порошенко получил два плюсика – доминирование в количестве…

Опубліковано Романом Шрайком Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Все это замечательно, конечно. Великолепное шоу. Но, откровенно говоря, "вы убежали от повесток", "а вы украли "Рошен" -…

Опубліковано Аркадий Бабченко Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Это было красиво и достойно✌🏻👌🏻🇺🇦Все впереди✊🏻 З быстро растет. Думаю надо дать шанс! Я буду голосовать за свободу и развитие!Порошенко реально уставший и уже прошлое. Это видно.

Опубліковано David Sakvarelidze Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

20:00

Дебати завершено.

Порошенко підкреслив, що прийме будь-який вибір українського народу 21 квітня, і закликав до об’єднання 22 квітня заради країни.
Наприкінці Порошенко дорікнув опонентам, що вони не бачать зробленого за 5 років.

ПОРОШЕНКО: Ми маємо об’єднатися, щоб повернути Крим в Україну.

ПОРОШЕНКО: Ми не почули вашої стратегії. Крім голослівних звинувачень, ми не почули ні щодо стратегії, ні щодо напрямків і кроків, якими ми маємо захистити державу. Ви живете минулим і готові розповсюджувати неправду. Наша спільна позиція – ми маємо захистити державу від вас. Ви – не Глобородько, ви не приїхали сюди на тролейбусі. Ви є головний провідник олігархів і точно одного олігарха-втікача. Ви закрили свою декларацію за 2018 рік – чого ви ховаєтесь від українського народу і не відкриєте джерела ваших статків?


Як казав Сунь Цзи: «і воно йому треба було?»

Опубліковано Тетяною Даниленко Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Петро Олексійович хотів побачити і почути наші принципі. Це – рівність всіх перед законом, те, чого у вас не було. Це зняття недоторканості з депутатів, суддів, президента. Це закон про імпічмент, відкликання депутата.
Друге, медицина. Щодо реформи. Скажіть мені, будь ласка, якщо ліків якісних немає, якщо доступних цін на ліки немає, якщо нормальних умов в лікарні немає, якщо нормальних зарплат у лікарів немає, яка ето на фіг реформа?
З приводу доріг. Мені немає що сказати з приводу доріг, бо їх немає.
І з приводу війни. Ми зробимо все, щоб її закінчити.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: У Петра Олексійовича дуже багато досягнень: безвіз, мова, армія, Томос. Але чомусь всі ці досягнення ви записали тільки собі. Я не розумію, чому? По-перше, українська мова була до вас. Безвіз – перемога дипломатів, за що вони боролись ще до вас, заслуга діаспори. Томос – це, перш за все, перемога Філарета. Армія – це, перш за все, подвиг українських воїнів, волонтерів.

ПОРОШЕНКО: Володимир – це яскрава обгортка, яка покриває тих, хто, починаючи з 2013 року, втік з України, а тепер в обгортці Зеленського хоче повернутися в Україну. Мільйони українців будуть боротися за майбутнє України, за ті здобутки, яких вони досягли. Вони не дадуть ні котам, ні чортам в вашій обгортці зруйнувати цю країну. І я буду боронити її в будь якому статусі – президента, кандидата чи громадянина.

При любом исходе эти дебаты выдающееся событие в современной истории Украины. И ничего подобного я еще не видел.

Опубліковано Borislav Bereza Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Зеленський встає на коліна. Порошенко теж встає на коліно та цілує український прапор. Зеленський: «От бачите, Петро Олексійович, не так складно бути людиною».

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Я зараз готовий встати на коліна перед кожною матір’ю, яка не дочекалася свого хлопця з фронта, свого сина. Я готовий зараз встати на коліна перед кожною дитиною, яка не дочекалася свого батька. Я готовий зараз встати на коліна перед кожною жінкою, яка не дочекалася свого чоловіка.


ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Україна обрала шлях до Європи. Українці заплатили дуже велику ціну. Ви як гарант повинні захищати європейський вибір українців.


ПОРОШЕНКО: Коли ваш бізнес-партнер, який обікрав Україну на 30 мільярдів «Укрнафти», 155 мільярдів гривень з Приватбанку і 41 мільйон гривень з Приватбанку вивів на ваші таємні рахунки. А як ви йому будете руки рубати?
Всередині мішка сидять росіяни, олігархи-втікача, люди Януковича.
Я чекатиму коли ви вашим партнерам і собі рубатимете руки.

ПОРОШЕНКО: Щодо відрубаних рук: я не кат і я не суддя. Президент створює необхідні умови для справделивого судочинства, неупередженого розслідування.
Жоден з моїх друзів не має і не буде мати жодного відношення до корупції. Як тільки буде будь-яка обгрунтована підозра, він пеерстане бути моїм другом і буде сидіти у в’язниці. Це нормальна демократична практика.

https://www.facebook.com/applecrysis/posts/2267088653504940

«Повстанці ЛНР» – це говорить про Зеленського набагато більше, ніж всі його слова про Україну та Європу.

Опубліковано Volodymyr Ariev Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Чи правда цукерки є у повстанців «ЛНР», «ДНР»?

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Чому всі ваші люди мають обидві руки? Чому ви схопили громадянина за ніс, а з жінки зняли шапку? Чому добровольці і патріоти опинились в тюрмі? Яка ваша доля з незаконного викопування бурштину? Чому ваші цукерки можна вільно купити в Москві? Як обвалилася гривня?

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Я не ваш опонент, я ваш вирок. Я був багато разів в АТО. Я ніколи в житті не размовляв з Путіним, через Медведчука чи напряму.
Я не був в Росії з початку війни. Це брехня. Чому війна досі не закінчилась?


ПОРОШЕНКО: Ви ображали свою державу, ви намагалися отримувати гроші з російського бюджету для знімання своїх фільмів. Ми, українці, зберегли державу, зберегли і створили міжнародну солідарність на підтримку України.
Світові лідери і міжнародні фінансові організації визнали, що держава за ці 5 років під моїм керівництвом зробила більше, ніж за попередні 20 років.
Де в цей час були ви? Вибачались перед Кадировим? Намагались отримати гроші з російського бюджету? ховались від армії?


Дивлюся дебати в студії Прямого. Порох таки неймовірний боєць. Уже другий етап заходу на чужу територію. І абсолютна впевненість.

Опубліковано Тарасом Чорноволом Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Зеленський поставив кілька запитань, які він зібрав від користувачів Інтернету. Серед них: чому президент став найбагатшою людиною в країні, чому ніхто не сидить за Іловайськ і Дебальцеве, чи не хоче глава держави прожити на середньомісячну пенсію, чому не покарані прихильники Януковича і скасований закон про незаконне збагачення?

ПОРОШЕНКО: Ми маємо лише дуже красиву дорогу, яскраву обгортку, в якій кожен може знайти те, що він хоче, і низьки тарифи, і зарплати. Ви – не кіт в мешку. Ви – мішок.

ПОРОШЕНКО: Володимир ховався від повісток, в 2014-му, коли країна потребувала воїнів і волонтерів.
Я вірю, що він не хоче здати Україну і затягнути в російську імперію, але Путін має цю мрію.

ПОРОШЕНКО: Володимир ховається від журналістів, опонента, українського народу. Бо право українського народу – знати, що саме збирається робити кандидат в президенти – кандидат в президенти воюючої країни. І саме він, а не його члени штабу чи радники. І ми цього так і не дізнались.
Для українського народу важливо знати майбутнє, знати, як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки.
У нас дуже активно працює російська пропаганда як частина гібридної війни.
Ми стоїмо перед зовнішніми викликами, які потребують від президента мужності і сили, міжнародного досвіду. Як кандидат збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми збудували, як він збирається виконувати обовязки Верховного головнокомандувача? Якщо ми не маємо відповід на ці питання, це слабкий глава держави.
Ризики зашкалюють.


ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Я людина, яка пришла зламати систему. Петро Олексійович, я – результат ваших помилок і обіцянок.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Перший Порошенко – прекрасний оратор, спеціаліст, економіст. Він з’являєтсься тоді, коли є камери. А потім – такий собі Петро другий. Перший кричить: «Путін, я тобі покажу», а другий передає «приветики» у Москву. Перший каже, що в платіжках за комуналку буде мінус. А другий робить Роттердам плюс. Перший відкриває школу, а другий – магазин «Рошен». Перший відкриває аж 12 км нової дороги, а другий закриває справу Насірова. Перший говорить, що віддав бізнес в «сліпий траст», а другий в 82 рази збільшив свої статки.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Ми голосували за одного Порошенка, а обрали іншого. Бо існує два Порошенка.

19:00

Дебати почалися. Модератори: Олена Фроляк та Андрій Куликов. За результатами жеребкування першим виступає Володимир Зеленський. Перший виступ займає п’ять хвилин.


Ось що відбувалося перед стадіоном Олімпійський перед початком дебатів.


Проїзд дорогами, які ведуть до стадіону, перекрили ще вранці. Ось як виглядали зазвичай жваві вулиці.

Дивитись ще: