Безкоштовний обід від мусульман: у Києві пройшла благодійна акція для нужденних та бездомних людей

Публікації
Асіф АлієвQHA
27 Грудня 2020, 19:
Асіф АлієвQHA
27 Грудня 2020, 19:

Сьогодні, 27 грудня на Майдані Незалежності благодійні організації Evkaf Foundation(Україна) та Асоціація допомоги Hasene (Німеччина) провели акцію з безкоштовної роздачі обідів для нужденних, бездомних людей, а також для всіх охочих.

Як передають «Кримські новини» під час акції роздано 1000 обідів — гарячий плов та айран.

Голова фонду Evkaf Foundation Ельдар Умєров заявив, що ціль акції — допомогти людям пережити скрутний час та нагадати суспільству про необхідність робити добрі справи.

«Ми хочемо звернути увагу на те, щоб в суспільстві панувала доброта, з якою треба ділитися один з одним. Подібні акції ми плануємо в майбутньому провести в інших містах», - сказав він.

Evkaf Foundation – це благодійна організація, яка заснована ще у 2013 році. Фонд реалізує різні благодійні проєкти від сприяння в лікуванні до допомоги під час пандемії, природних катастроф тощо.

Представник міжнародної Асоціації допомоги Hasene (Hasene Yardım Derneği), Намі Онур який прибув в Україну з Німеччини розказав «Кримським новинам», що наприкінці січня разом із Фондом Evkaf, планується роздача їжі в Херсоні та у Львові.

«Ми вирішили роздати гарячу їжу бездомним людям,  нужденним та всім охочим незважаючи на національність або релігійну приналежність. Сьогоднішня наша акція — це початок більш активної роботи в Україні», — сказав він.

Асоціація допомоги Hasene заснована у 2010 році турецькою громадою в Німеччині. Слово Hasene буквально означає добро, красу та милосердя.

Асоціація здебільшого реалізовує проєкти в країнах Африки. Організація фінансово допомагає нужденним, проводить безкоштовні хірургічні операції для позбавлення  катаракти, копає колодязі в засушливих містах Африки, тощо.