Залізничний оскал «русского мира» | QHA media
15 Січня 2020, 18:20

Залізничний оскал «русского мира»

Закрити
Олег ПоліщукQHA media

Одразу дві надзвичайні події сталися цими постсвятковими днями у пасажирських поїздах, що прямували з Росії до окупованого Криму через Керченський міст. Обидві не техногенного, а, скажімо так, суто побутового характеру.

Так, у потязі Санкт-Петербург – Севастополь п’яний росіянин із Воронезької області спробував вирішити вагонну суперечку за допомогою ножа, у підсумку – двоє пасажирів отримали ножові поранення.

А у поїзді Москва – Сімферополь п’яна й майже повністю гола росіянка, до речі, також із Воронежа, жбурнула свою десятимісячну доньку на підлогу вагону поблизу туалету. Цей акт безглуздого, але нещадного насильства зафіксувала камера спостереження, горе-матусю зняли з потяга, а бідне немовля із травмами потрапило до лікарні.

В принципі, такі тривіальні речі, так би мовити, життя-буття трапляються на російських просторах чи не щодня і росіяни давно вже до цього звикли. Проте кримчан (підкреслю, всіх, навіть тих, хто палко вітав путінську анексію у 2014-му) подібні новини продовжують шокувати, бо «при Україні» такого просто не було. Тоді, «при Україні», вони несамовито бажали приходу лагідного та ніжного «русского мира», але з окупацією півострова він, «русский мир», став лізти з усіх щілин прямо через Керченську протоку, показуючи свій хижий оскал.

Що ж, як каже народна мудрість: бачили очі, що купували – їжте, хоч повилазьте.