Звільнення голови Чернігівської ОДА і новий очільник «Укртрансбуду» — Кабмін ухвалив низку кадрових рішень | QHA media
Розкадровка
16 Вересня 2020, 17:32

Звільнення голови Чернігівської ОДА і новий очільник «Укртрансбуду» — Кабмін ухвалив низку кадрових рішень

Закрити

Під час сьогоднішнього засідання, український уряд ухвалив низку кадрових рішень. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у Facebook.

Урядовці погодили звільнення з посади голови Чернігівської облдержадміністрації Андрія Прокопенка. Зазначається, що звільнення відбувається «за угодою сторін». Раніше Прокопенко заявляв, що подав заяву про відставку через те, що «фактично позбавлений впливу на кадрову політику та формування складу кандидатів до обласної ради».

Також за згодою сторін сьогодні погоджено звільнення Володимира Строканя з посади голови Бориспільської РДА.

Водночас Кабмін погодив призначення президентом держкорпорації з транспортного будівництва «Укртрансбуд» Віктора Блонського. А Києво-Святошинську РДА очолив Микола Ляшенко.

Низка кадрових рішень, ухвалених сьогодні, стосуються заступників голів держагентств і держслужб. Так, заступниками голови Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру стали Єгор Бодров і Павло Шевченко, а заступниками голови Держслужби спецзв’язку — Олександр Потій і Володимир Трофименко.

🇺🇦 На сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив низку кадрових рішень:❗ призначити (проєктами розпоряджень Кабінету…

Опубліковано Vasyl Mokan – public page Середа, 16 вересня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», 20 жовтня 2019 року Кабмін погодив призначення кандидатур на посади керівників в облдержадміністрації: голови Київської ОДА Олексія Чернишова, голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, голови Луганської ОДА Сергія Гайдая, голови Харківської ОДА Олексія Кучера, голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка.

Дивитись ще: