«Золота тамга на блакитному стязі майорітиме у Криму» — Офіс президента опублікував привітання до Дня кримськотатарського прапора. Зеленському в Херсоні подарували стяг | QHA media
ВІДЕО
26 Червня 2020, 13:58

«Золота тамга на блакитному стязі майорітиме у Криму» — Офіс президента опублікував привітання до Дня кримськотатарського прапора. Зеленському в Херсоні подарували стяг

Закрити

Золота тамга на блакитному стязі для всього світу стала символом нескореності та мужності народу, символом боротьби за повернення Криму під контроль України. Про це йдеться у привітанні Офісу президента до Дня кримськотатарського прапору.

У привітанні нагадують, що через проукраїнську позицію кримські татари в окупованому Росією Криму зазнають переслідувань і дискримінації, стають політичними в’язнями Кремля.

Повернення Криму має стати нашою національною ідеєю, кожного українця і кримського татарина, всієї держави та всього світу. Переконані, що золота тамга на блакитному стязі майорітиме над Чатир-Дагом та Ай-Петрі, у Бахчисараї, Ялті та Севастополі, — йдеться у привітанні.

В Офісі президента підкреслили, що слід робити все можливе для відновлення історичної справедливості та прав кримськотатарського народу як корінного народу України.

Сьогодні ми разом з кримськими татарами відзначаємо День кримськотатарського прапора. Прапор був затверджений ще у 1917…

Опубліковано Офіс Президента України Четвер, 25 червня 2020 р.

Сьогодні президент Володимир Зеленський прибув до Херсону, щоб ознайомитися з ходом реконструкції місцевого летовища. В аеропорту йому вручили кримськотатарський прапор з побажанням «якнайшвидше підняти його у звільненому Криму».

Президент України Володимир Зеленський ознайомлюється з ходом реконструкції аеропорту «Херсон».

Президент України Володимир Зеленський ознайомлюється з ходом реконструкції аеропорту «Херсон».

Опубліковано Офіс Президента України Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Нагадаємо, що 26-27 червня в Україні відзначають День національного прапора кримських татар. Датою святкування був обраний перший день другого Курултаю кримськотатарського народу, який відбувся 26-27 червня у Сімферополі у 1991 році. Щорічно це свято в Україні відзначають з 2009 року.

Як повідомляли «Кримські новини», минулоріч святкування Дня кримськотатарського прапора у Києві завершилося ходою Хрещатиком і мітингом на Майдані Незалежності. Учасники ходи принесли на Майдан 40-метровий кримськотатарський прапор, а також прапор з підписами і побажаннями, який відвідав 28 країн світу в рамках кампанії «Об’єднані прапором #LIBERATECRIMEA».

Дивитись ще: